Kalev Eğitim Şubesi Olmak

Marka

Kadıköy Maarif/ Kadıköy Anadolu geleneğinin güçlü temsilcisi olan ve 2011 yılında kurulduğundan itibaren hep adı başarı ile anılmış olan Kalev Yabancı Dil Eğitim Merkezi markası size eğitim sektöründe prestijli bir yer sağlayacaktır. Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı’nın yaptığı her reklam, diğer yatırımcılarımızın yaptığı her tanıtım çalışması reklamınız olacaktır. Tabelanızda ve kartvizitinizde taşıdığınız logo size tanınırlık ve güvenilirlik kazandıracaktır.

 

Kendi İşiniz

Kendi işinizde yalnız olmayacaksınız. Biz size, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için yıllardır uygulanan metodlar ve bilgi birikimi neticesinde KALEV tarafından belirlenen eğitim materyali ve metodlarını sunuyor ve kullanmanızı istiyor olacağız. Ama aynı zamanda da standart paket programlarımızın dışında sunacağınız/satacağınız  kurum/içi dışı eğitimler, özel dersler vb. uygulamalarda da destek vereceğiz.

 

Sınırları belli Sınırsızlık

Sizin bölgenizi koruyoruz ama sizi sınırlarınızın ötesinde tanıtıyoruz.

Bölge koruması ile sizin sahip olduğunuz bölge içerisinde yeni bir franchise tahsis etmiyoruz. Ama Kalev Yabancı Dil Eğitim Merkezi şubesi olan her yerde tanınıyorsunuz.

Neden Kalev Yabancı Dil Eğitim Merkezi Şubesi Olmalıyım?

  • Kalev Yabancı Dil Eğitim Merkezi” isim hakkı almak isteyen yatırımcı, piyasada ticari adı ve markası tanınmış ve başarılı olmuş bir kurumun hizmet anlayış ve yöntemleriyle işe başlar.
  • Kalev Yabancı Dil Eğitim Merkezi” tabelası sayesinde tek başına işini kurmak isteyen yatırımcıya göre eğitim sektöründeki yerini daha kolay  ve çok daha kısa zamanda daha az yatırım ve ödeme ile alır.
  • Kalev Yabancı Dil Eğitim Merkezi” eğitim sistemi, franchise alan sektöre girmeden çok önce denenmiş ve başarılı olmuştur.
  • Kalev Yabancı Dil Eğitim Merkezi”i adından, markasından, logosu, renkleri veya başarısından dolayı tanıyan müşteriler, sunulan hizmetin tutarlı ve güvenilir olacağından emin oldukları için bu tabelayı gördüklerinde  sorgulamadan tercih ederler.
  • Kalev Yabancı Dil Eğitim Merkezi” isim hakkı alma nedenlerinin başında ana firmanın tanınmış, belirli bir kalite standardını tutturmuş olması gelmektedir.
  • Kalev Yabancı Dil Eğitim Merkezi” isim hakkı alan yatırımcı, öğrenci kayıt potansiyelini bir anlamda garantilemiş olur.
Franchise alan, “Kalev Yabancı Dil Eğitim Merkezi”nin yıllara dayalı know-how’ını alır ve güçlü bir sistemin parçası olur.